DAHON umacnia swój program e-mobilności dzięki skuterom i motocyklom

DAHON, czołowa marka rowerów składanych, przedstawia nową serię modeli motocykli i skuterów.

OLNEY, Ill., 25 maja 2023 r. - DAHON, światowy lider produkcji rowerów składanych z ponadczterdziestoletnim doświadczeniem w branży, planuje poszerzenie swojej oferty produktowej o nowe kategorie motocykli i skuterów. Po zapowiedziach przedstawionych podczas targów China International Cycle Fair, które odbyły się w Szanghaju w dniach 5-8 maja, marka planuje premierę swoich trzech najnowszych modeli, motocykla Macaw i skuterów elektrycznych, Magpie i Tailorbird podczas INABIKE, prestiżowych targów branży motocyklowej w Indonezji, odbywających się w dniach 24-26 maja pod hasłem „Wybierz pojazdy elektryczne, bądź ekologiczny i ogranicz emisję CO2!".

W ramach tego ekscytującego nowego kierunku działalności, oprócz dotychczasowych rowerów elektrycznych, DAHON chce pokazać, że wybór ekologicznych rozwiązań nie musi być kosztowny. Trzy najnowsze (nieskładane) modele o wysokiej jakości z kategorii motocykli i skuterów są dostępne w bardziej atrakcyjnym przedziale cenowym niż wiele innych modeli wprowadzonych na rynek, przy czym charakteryzują się zerową emisją CO2, zapewniając idealną ekologiczną i oszczędną alternatywę dla pojazdów z silnikami spalinowymi.

Z myślą o podwójnym zastosowaniu w sportach uprawianych na świeżym powietrzu i w szybkiej mobilności miejskiej, Macaw może poszczycić się maksymalnym zasięgiem 80 km (50 mil) po pełnym naładowaniu przy zachowaniu maksymalnej prędkości 100 km/h i zużyciu energii na poziomie jedynie 6,19 kWh. Akumulator litowo-jonowy 72V/73Ah osiąga maksymalny poziom naładowania po zaledwie 6 godzinach, szybciej niż w przypadku większości motocykli elektrycznych podobnej klasy.

Sportowy i wyrazisty Macaw wyposażono w silnik o mocy 5000 W, a jego maksymalna prędkość to 120 km/h (75 mph). Wymiary przedniej i tylnej opony to 110/70-17 (przód) i 140/70-16 (tył), a pozostałe wymiary to: L 715 (28") x W 2060 (81") x H 1140 (45").

Skutery Magpie i Tailorbird mogą poszczycić się maksymalnym zasięgiem 110 km (56 mil) po pełnym cyklu ładowania, przy zużyciu energii na poziomie zaledwie 2,7 kWh. Mogą być również wyposażone w opcjonalny akumulator ołowiowo-kwasowy 60V-72V/32Ah, który ładuje się w 8 godzin.

Napędzane silnikiem o mocy 1000 W, modne skutery Magpie i Tailorbird mogą osiągnąć prędkości rzędu 60 km/h (37 mph) i wyposażone są w wysokowydajny regulator. Wymiary przedniej i tylnej opony skutera Magpie to 80/90-14 (przód) i 90/90-14 (tył), a pozostałe wymiary to: L 700 (27") x W 1880 (74") x H 1220 (48"). Wymiary przedniej i tylnej opony skutera Tailorbird to 90/90-12 (przód) i 90/90-12 (tył), a pozostałe wymiary to: L 700 (27") x W 1850 (73") x H 1090 (43"). Specyfikacje tych dwóch modeli są podobne, jednak każdy z nich charakteryzuje się własnym odrębnym stylem; Magpie ma cechy charakterystyczne dla małych motocykli, a Tailorbird przywołuje klasyczny styl Vespy, wychodząc naprzeciw indywidualnym preferencjom kierowców.

Wejście marki DAHON na rynek motocykli jest dowodem na mocne zaangażowanie firmy w dostarczanie ekologicznych innowacji. W tle ery e-mobilności firma intensyfikuje działania na rzecz ograniczenia zależności od paliw kopalnych dzięki innowacyjnym produktom, aby dostosować się do wszelkich oczekiwań klientów w zakresie ich podróży po mieście.

Planowane jest wprowadzenie tych modeli na rynek azjatycki i amerykański. Zespół DAHON z radością oczekuje na premierę nowych modeli elektrycznych skuterów podczas targów INABIKE w Indonezji, podczas których będą dostępne dla odwiedzających na stoisku A7D2-01 w Hali A7. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących nowych modeli lub chęci umówienia osobistego spotkania podczas bieżących targów lub przyszłych wydarzeń, należy przesłać wiadomość e-mail na adres Samantha@dahon.com.

  • Issue by:DAHON North America, Inc.
  • Web:http://
  • About Viv-Media|Free Add URL|Submit Press Release|Submit How To|SiteMap|Advertise with Us|Help|Contact Viv-Media |China Viv-Media
  • Copyright© 2010-2020 viv-media.com Corporation.
    Use of this web constitutes acceptance of Terms of Service and Privacy Policy. All rights reserved.  Poetry Online :Ancient Chinese Poetry